Škola na kánoi

GOPR0673Nabízíme školu pádlování na nafukovacích kánoích, určené pro menší skupiny vodáků. Zaměřujeme se převážně na rakouské řeky do obtížnosti WW III, které jsou vhodné pro dvoumístná nafukovací plavidla. Součástí programu je vodácký trénink a nácvik záchrany a sebezáchrany na vybraných cvičných místech.

V průběhu kurzu Vás budeme natáčet na kameru kvůli následné videoanalýze Vašich výkonů. Tato videa budou pro zájemce po skončení kurzu k dispozici. 

Škola na kánoi I. Salza (Rakousko)

Škola na kánoi II. Soča (Slovinsko)

salza stránkyNabízíme školu pádlování na nafukovacích kánoích, určené pro menší skupiny vodáků. Zaměřujeme se převážně na rakouské řeky do obtížnosti WW III, které jsou vhodné pro dvoumístná nafukovací plavidla. Součástí programu je vodácký trénink a nácvik záchrany a sebezáchrany na vybraných cvičných místech.

V průběhu kurzu Vás budeme natáčet na kameru kvůli následné videoanalýze Vašich výkonů. Tato videa budou pro zájemce po skončení kurzu k dispozici. 

Pro lepší představu o charakteru a náročnosti řeky shlédněte krátké video ze školy na kánoi, případně krátké video z kajakové školy na Salze.

reke soca 1 vNabízíme školu pádlování na nafukovacích kánoích, určené pro menší skupiny vodáků. Zaměřujeme se převážně na řeky do obtížnosti WW III, které jsou vhodné pro dvoumístná nafukovací plavidla. Součástí programu je vodácký trénink a nácvik záchrany a sebezáchrany na vybraných cvičných místech.

V průběhu kurzu Vás budeme natáčet na kameru kvůli následné videoanalýze Vašich výkonů. Tato videa budou pro zájemce po skončení kurzu k dispozici. Pro lepší představu o charakteru a náročnosti řeky se podívejte na naše videa z roku 2015 a 2019.

Soča 2022 (srpen)

Váhala jsem, jestli můžu vyrazit sama na Soču s lidmi, které neznám. Bylo to moje nejlepší rozhodnutí v životě. Skupina byla skvělá a během chvilky jsem si připadala jako se starými přáteli. Byla to paráda - noc pod hvězdama u Lago del Predil, volba kempu, obtížnost jednotlivých úseků a večerní grilovačka - to vše byl koncert. Už jsem tuhle nádhernou řeku s Inge-Outdoorem takhle sjela dvakrát, pokaždé s úplně jinými a pokaždé se skvělými lidmi. Myslím, že pojedu zas :-)

Jiřka

Jedete na vodu poprvé a nemáte žádné zkušenosti? Tento program je určen právě Vám. Během jednoho dne Vás naučíme všechny potřebné dovednosti bezpečného sjíždění řek. V první části programu proběhne základní zaškolení, kde si ukážeme správnou techniku pádlování a naučíme se ovládat a řídit plavidlo.