Firemní akce

skola-KrumlovNabízíme Vám komplexní zabezpečení firemních akcí v lokalitě Českého Krumlova a okolí. Zaměřujeme se převážně na vodácké akce spojené s netradičními aktivitami na vodě a s doprovodným programem na suchu. Námi organizované akce můžete využít i jako vhodné odreagování v průběhu Vašich konferencí a pracovních schůzek.

Cílem našich programů je především stmelení kolektivu, navázání neformálních vztahů a zábava.

Komplexní zabezpečení

  • detailní nabídka programu
  • zajištění po materiální stránce (vodácký materiál: lodě, vesty, pádla, sudy)
  • zajištění personální (kvalifikovaní instruktoři vodní turistiky)
  • vedení a zajištění programu, garance bezpečnosti
  • zajištění dopravy osob i materiálu
  • zprostředkování vhodného ubytování i stravování
  • zajištění večírků s grilováním v uzavřené společnosti
  • fotoprezentace Vaší akce

Naše programy jsou vhodné jak pro malé tak i pro velké skupiny do 100 osob. Program bez problémů zvládnou všechny věkové kategorie s průměrnou fyzickou kondicí.

Nabízíme Vám komplexní zabezpečení firemních akcí v lokalitě Českého Krumlova a okolí. Zaměřujeme se převážně na vodácké akce spojené s netradičními aktivitami na vodě a s doprovodným  programem na suchu. Námi organizované akce můžete využít i jako vhodné odreagování v průběhu Vašich konferencí a pracovních schůzek.

Nabízíme Vám komplexní zabezpečení firemních akcí v lokalitě Českého Krumlova a okolí. Zaměřujeme se převážně na vodácké akce spojené s netradičními aktivitami na vodě a s doprovodným programem na suchu. Námi organizované akce můžete využít i jako vhodné odreagování v průběhu Vašich konferencí a pracovních schůzek.

Hledáte pro svoje zaměstnance krátké, ale intenzivní odreagování od pracovních povinností? Nejste zdatnými jezdci a sami si netroufáte na peřeje českobudějovické slalomové dráhy? Máme pro Vás řešení. Naši instruktoři Vás provezou bezpečně slalomovou tratí a ještě si u toho užijete spoustu zábavy a pár věcí se přiučíte.

Zatím jsme úspěšně spolupracovali se společnostmi: Auto Škoda, DHL, OMV, Home Credit, ČSAD, Tesco, OVB Allfinanz, Profi Credit, ČSOB, B. Braun Medical, Hewlett – Packard, Maron CZ, Elkov elektro, PRO.MED.CS, Slovenská sporiteľňa, Synerg, Team Time, RENOMIA, Inspira, Delikomat, Asiana, THK, Rest Promoution.

Program

Pro skupinu max. 40 osob bude připraven program skládající se ze dvou částí: jachtingu na přehradě Lipno a programu v lanovém parku. Celý program je situován do krásného prostření Lipna nad Vltavou a přehrady Lipno, která je po právu nazývána jihočeským mořem...