Školní akce

adaptacni kurz 1Nabízíme jednodenní i vícedenní vodácké kurzy, výlety s programem na řece Vltavě pod vedením kvalifikovaných instruktorů vodní turistiky (licence je udělována MŠMT ČR), které jsou vhodné jako náplň Vašich školních výletů. Program se skládá z výcviku, samotného splutí, netradičních aktivit na vodě a doprovodného programu na suchu v průběhu plavby. Aktuální situaci je třeba vždy konzultovat s instruktorem.

Pro lepší představu o průběhu našich programů se podívejte na informativní video.

Pro školy a zájmové organizace zajišťujeme instruktory vodní turistiky. Všichni instruktoři, kteří Vás budou na vodě doprovázet, mají potřebné osvědčení udělované MŠMT ČR.

Nabízíme Vám třídenní školní vodácký kurz, výlet s programem na kánoích pod vedením kvalifikovaných instruktorů vodní turistiky (licence je udělována MŠMT ČR), který je vhodný jako náplň Vašeho školního výletu či kurzu. Program se skládá z výcviku, samotného splutí a netradičních aktivit na vodě v průběhu plavby. Aktuální situaci je třeba vždy konzultovat s instruktorem.

skola-adaptak2Nabízíme Vám čtyřdenní školní vodácký kurz s programem na kánoích pod vedením kvalifikovaných instruktorů vodní turistiky (licence je udělována MŠMT ČR), který je vhodný jako náplň Vašeho školního výletu či kurzu. Program se skládá z výcviku, samotného splutí a netradičních aktivit na vodě v průběhu plavby. Aktuální situaci je třeba vždy kontultovat s instruktorem.

Nabízíme Vám jednodenní školní vodácký kurz s programem na raftech pod vedením kvalifikovaných instruktorů vodní turistiky (licence je udělována MŠMT ČR), který je vhodný jako náplň Vašeho školního výletu. Program se skládá z výcviku, samotného splutí a netradičních aktivit na vodě v průběhu plavby. Aktuální situaci je třeba vždy konzultovat s instruktorem.

Nabízíme vám dvoudenní školní vodácký kurz s programem na kánoích či raftech pod vedením kvalifikovaných instruktorů vodní turistiky (licence je udělována MŠMT ČR), který je vhodný jako náplň vašeho školního výletu či kurzu. Program se skládá z výcviku, samotného splutí a netradičních aktivit na vodě v průběhu plavby.  Aktuální situaci je třeba vždy konzultovat s instruktorem.