Školní akce

adaptacni kurz 1Nabízíme jednodenní i vícedenní vodácké kurzy, výlety s programem na řece Vltavě pod vedením kvalifikovaných instruktorů vodní turistiky (licence je udělována MŠMT ČR), které jsou vhodné jako náplň Vašich školních výletů. Program se skládá z výcviku, samotného splutí a netradičních aktivit na vodě v průběhu plavby. Aktuální situaci je třeba vždy konzultovat s instruktorem.

Pro lepší představu o průběhu našich programů se podívejte na informativní video.

Gymnázium Holešov 

Třídenní program na kánoích, září 2023

Posílám velkou pochvalu a velký dík vám oběma s Matym! Upřímně, šla jsem do toho bez nějakých konkrétních očekávání (víceméně jsem měla zkušenosti s Povodou a naší sehranou vodáckou partičkou rodičů a dětí, takže nějaká představa byla), nicméně to, co jsem zažila celkem za ty 4 dny se svou třídou, s vámi dvěma a s řidiči, byla fakt bomba, vodácká pohoda, moc jsem si to užila a myslím, že všichni na to budeme dlouho vzpomínat. Moc povedené! Věřím, že pro vás dva jsme taky byli skvělí parťáci:)

Kluci, mooooooc děkujeme a zase někdy ahooooj.
Hanka

Jako absolventi Fakulty tělesné kultury při Univerzitě Palackého v Olomouci se věnujeme této činnosti již od roku 2002, kdy jsme začali působit na Vltavě jako školitelé licenčních kurzů instruktorů vodní turistiky. Oblast naší působnosti se záhy rozšířila i na vedení vodáckých zájezdů do zahraničí, organizování firemních akcí s vodáckou tématikou a v neposlední řadě i na realizaci školních vodáckých výletů a kurzů, kterým se úspěšně věnujeme dodnes. V současné době stále dochází ke zvyšování poptávky po tomto typu školních výletů nejen kvůli své atraktivnosti pro žáky a studenty, ale i kvůli relativně jednoduché přípravě celé akce pro pedagogy, kteří se se svými požadavky obrací s důvěrou přímo na nás. Díky spolupráci s naším partnerem, půjčovnou lodí Ingetour, jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější potřeby.

Připravili jsme pro vás souhrnný ceník programů pro školní výlety nebo kurzy.

skola-Krumlov

Tato nabídka je pro skupiny nad 25 studentů pouze pro 3denní a 4denní výlety.

Nabízíme Vám vícedenní školní vodácký kurz, výlet na kánoích v úseku Vyšší Brod - Boršov nad Vltavou. Výlet je bez doprovodného programu na vodě i na suchu, kdy skupinu vede jeden instruktor vodní turistiky v roli “průvodce“. Instruktor nepřebírá zodpovědnost za celou skupinu.

Aby však byla zajištěna bezpečnost dle metodických pokynů MŠMT, doporučujeme, aby se akce účastnil i potřebný počet učitelů TV.

Pro lepší představu o průběhu našich programů se podívejte na informativní video.

skola-adaptak2Nabízíme Vám čtyřdenní školní vodácký kurz s programem na kánoích pod vedením kvalifikovaných instruktorů vodní turistiky (licence je udělována MŠMT ČR), který je vhodný jako náplň Vašeho školního výletu či kurzu. Program se skládá z výcviku, samotného splutí a netradičních aktivit na vodě v průběhu plavby. Aktuální situaci je třeba vždy kontultovat s instruktorem.