Školní akce

adaptacni kurz 1Nabízíme jednodenní i vícedenní vodácké kurzy, výlety s programem na řece Vltavě pod vedením kvalifikovaných instruktorů vodní turistiky (licence je udělována MŠMT ČR), které jsou vhodné jako náplň Vašich školních výletů. Program se skládá z výcviku, samotného splutí, netradičních aktivit na vodě a doprovodného programu na suchu v průběhu plavby. Součástí programu pro skupiny do 30 osob může být i minipark nízkých lanových překážek. Tento doplňkový program je realizován pouze za příznivých klimatických podmínek z důvodu zajištění bezpečnosti účastníků. Aktuální situaci je třeba vždy konzultovat s instruktorem.

Pro lepší představu o průběhu našich programů se podívejte na informativní video.

ZŠ a MŠ Havlíčková Borová

Dvoudenní program na raftech, červen 2018

Dobrý den, pane Hromku.
Pokud Vás ruším na dovolené /což - předpokládám - máte ošéfované, aby se nedělo;-) /, tak se omlouvám, ale dlužím ještě poděkování za organizaci školního výletu.
Radkovi Pivničkovi za "průvodcovství" velký dík a palec nahoru za děti i dozor! Perfektní a pružná domluva, vstřícnost, péče. sympatické a příjemné jednání!!!
Lehce nespokojeni jsme byli s polopenzí. Pokud máte páky i na tohle, napíšu, co nám vadilo. Obě večeře byla rýže, ve Zlaté Koruně jsme byli asi trochu nižší level. Zatímco všichni před námi dostali jídlo na talířích a nerezový(?) příbor, nám byla rýže "kydnuta" do plastového tácku 
s plastovým příborem. Pan vedoucí se sice po mé připomínce omlouval, že nestíhají umývat nádobí, ale mně takovéhle rozdíly mezi dětmi dost vadí. Nápoj k večeři jsme si museli také vyžádat.
Protože jsme ale přijeli především kvůli "vodě" a tam to všechno klapalo, děkujeme za vše. Kladné reference byly předány dál a tak věřím, že třídní budoucích deváťáků s Vámi příští rok bude také spolupracovat:-).
Přeji příjemné a klidné léto nejen na vodě, mějte se fajn a pozdravujte Radka:
Jana Žáková, Havlíčkova Borová.

Pro školy a zájmové organizace zajišťujeme instruktory vodní turistiky. Všichni instruktoři, kteří Vás budou na vodě doprovázet, mají potřebné osvědčení udělované MŠMT ČR.

skola-Krumlov

Tato nabídka je pro skupiny nad 25 studentů pouze pro 3denní a 4denní výlety.

Nabízíme Vám vícedenní školní vodácký kurz, výlet na kánoích v úseku Vyšší Brod - Boršov nad Vltavou. Výlet je bez doprovodného programu na vodě i na suchu, kdy skupinu vede jeden instruktor vodní turistiky v roli “průvodce“. Instruktor nepřebírá zodpovědnost za celou skupinu.

Aby však byla zajištěna bezpečnost dle metodických pokynů MŠMT, doporučujeme, aby se akce účastnil i potřebný počet učitelů TV.

Pro lepší představu o průběhu našich programů se podívejte na informativní video.

skola-adaptak2Nabízíme Vám čtyřdenní školní vodácký kurz s programem na kánoích pod vedením kvalifikovaných instruktorů vodní turistiky (licence je udělována MŠMT ČR), který je vhodný jako náplň Vašeho školního výletu či kurzu. Program se skládá z výcviku, samotného splutí, netradičních aktivit na vodě a doprovodného programu na suchu v průběhu plavby. Součástí programu pro skupiny do 30 osob může být i minipark nízkých lanových překážek. Tento doplňkový program je realizován pouze za příznivých klimatických podmínek z důvodu zajištění bezpečnosti účastníků. Aktuální situaci je třeba vždy kontultovat s instruktorem.

Nabízíme Vám třídenní školní vodácký kurz, výlet s programem na kánoích pod vedením kvalifikovaných instruktorů vodní turistiky (licence je udělována MŠMT ČR), který je vhodný jako náplň Vašeho školního výletu či kurzu. Program se skládá z výcviku, samotného splutí, netradičních aktivit na vodě a doprovodného programu na suchu v průběhu plavby. Součástí programu pro skupiny do 30 osob může být i minipark nízkých lanových překážek. Tento doplňkový program je realizován pouze za příznivých klimatických podmínek z důvodu zajištění bezpečnosti účastníků. Aktuální situaci je třeba vždy konzultovat s instruktorem.