Škola na kánoi

kajak-socaNabízíme školu pádlování na nafukovacích kánoích, určené pro menší skupiny vodáků. Zaměřujeme se převážně na rakouské řeky do obtížnosti WW III, které jsou vhodné pro dvoumístná nafukovací plavidla. Součástí programu je vodácký trénink a nácvik záchrany a sebezáchrany na vybraných cvičných místech.

V průběhu kurzu Vás budeme natáčet na kameru kvůli následné videoanalýze Vašich výkonů. Tato videa budou pro zájemce po skončení kurzu k dispozici. 

Škola na kánoi I. Salza (Rakousko)

Škola na kánoi II. Soča (Slovinsko)

salza stránkyNabízíme školu pádlování na nafukovacích kánoích, určené pro menší skupiny vodáků. Zaměřujeme se převážně na rakouské řeky do obtížnosti WW III, které jsou vhodné pro dvoumístná nafukovací plavidla. Součástí programu je vodácký trénink a nácvik záchrany a sebezáchrany na vybraných cvičných místech.

V průběhu kurzu Vás budeme natáčet na kameru kvůli následné videoanalýze Vašich výkonů. Tato videa budou pro zájemce po skončení kurzu k dispozici. 

Pro lepší představu o charakteru a náročnosti řeky shlédněte krátké video z kajakové školy.

reke soca 1 vNabízíme školu pádlování na nafukovacích kánoích, určené pro menší skupiny vodáků. Zaměřujeme se převážně na rakouské řeky do obtížnosti WW III, které jsou vhodné pro dvoumístná nafukovací plavidla. Součástí programu je vodácký trénink a nácvik záchrany a sebezáchrany na vybraných cvičných místech.

V průběhu kurzu Vás budeme natáčet na kameru kvůli následné videoanalýze Vašich výkonů. Tato videa budou pro zájemce po skončení kurzu k dispozici. Pro lepší představu o charakteru a náročnosti řeky se podívejte na krátké informativní video.

Salza, Isel, Möll 2018 (srpen)

Letos jsem s byl Radkem a Michalem z Inge-outdoor a celou partou dalších účastníků na vodácké výpravě v Rakousku. Salzu už jsem znal v předešlé akce, věděl jsem tedy, že míříme přímo do ráje. Tato řeka musí nadchnout každého vodáka, který nehledá příliš adrenalinu, ale spíše požitek z krásy a svižného pohybu v křišťálové vodě. Kluci nás vzali také na "vostřejší" řeku Isel - to byl fakt nářez. A závěrem do třetice všeho dobrého vodnatý a kolíbavý tok jménem Möll. Pokud jde o organizaci, logistiku a koordinaci celé expedice, fungovalo vše jak po drátkách, velmi odpočinkové pojetí na souši, na vodě naprosto profi přístup. A spousta legrace. Radek a Michal jsou v Rakousku de facto jako doma a to je znát ve všech ohledech. Prostě "worry-free" zážitek s přidanou hodnotou božského počasí. Kdo chce zažít radost nezkalenou starostmi, nechť frčí s borci z Inge-outdoor prakticky kamkoli. Vždy bude v dobrých rukách.

Venca Král

Jedete na vodu poprvé a nemáte žádné zkušenosti? Tento program je určen právě Vám. Během jednoho dne Vás naučíme všechny potřebné dovednosti bezpečného sjíždění řek. V první části programu proběhne základní zaškolení, kde si ukážeme správnou techniku pádlování a naučíme se ovládat a řídit plavidlo.