Firemní akce

skola-KrumlovNabízíme Vám komplexní zabezpečení firemních akcí v lokalitě Českého Krumlova a okolí. Zaměřujeme se převážně na vodácké akce spojené s netradičními aktivitami na vodě a s doprovodným programem na suchu. Námi organizované akce můžete využít i jako vhodné odreagování v průběhu Vašich konferencí a pracovních schůzek.

Cílem našich programů je především stmelení kolektivu, navázání neformálních vztahů a zábava.

Komplexní zabezpečení

  • detailní nabídka programu
  • zajištění po materiální stránce (vodácký materiál: lodě, vesty, pádla, sudy)
  • zajištění personální (kvalifikovaní instruktoři vodní turistiky)
  • vedení a zajištění programu, garance bezpečnosti
  • zajištění dopravy osob i materiálu
  • zprostředkování vhodného ubytování i stravování
  • zajištění večírků s grilováním v uzavřené společnosti
  • fotoprezentace Vaší akce

Naše programy jsou vhodné jak pro malé tak i pro velké skupiny do 100 osob. Program bez problémů zvládnou všechny věkové kategorie s průměrnou fyzickou kondicí.

Zatím jsme úspěšně spolupracovali se společnostmi: Auto Škoda, DHL, OMV, Home Credit, ČSAD, Tesco, OVB Allfinanz, Profi Credit, ČSOB, B. Braun Medical, Hewlett – Packard, Maron CZ, Elkov elektro, PRO.MED.CS, Slovenská sporiteľňa, Synerg, Team Time, RENOMIA, Inspira, Delikomat, Asiana, THK, Rest Promoution.

Nabízíme Vám komplexní zabezpečení firemních akcí v lokalitě Českého Krumlova a okolí. Zaměřujeme se převážně na vodácké akce spojené s netradičními aktivitami na vodě a s doprovodným programem na suchu. Námi organizované akce můžete využít i jako vhodné odreagování v průběhu Vašich konferencí a pracovních schůzek.

Nabízíme Vám komplexní zabezpečení firemních akcí v lokalitě Českého Krumlova a okolí. Zaměřujeme se převážně na vodácké akce spojené s netradičními aktivitami na vodě a s doprovodným  programem na suchu. Námi organizované akce můžete využít i jako vhodné odreagování v průběhu Vašich konferencí a pracovních schůzek.

Hledáte pro svoje zaměstnance krátké, ale intenzivní odreagování od pracovních povinností? Nejste zdatnými jezdci a sami si netroufáte na peřeje českobudějovické slalomové dráhy? Máme pro Vás řešení. Naši instruktoři Vás provezou bezpečně slalomovou tratí a ještě si u toho užijete spoustu zábavy a pár věcí se přiučíte.

Program

Pro skupinu max. 40 osob bude připraven program skládající se ze dvou částí: jachtingu na přehradě Lipno a programu v lanovém parku. Celý program je situován do krásného prostření Lipna nad Vltavou a přehrady Lipno, která je po právu nazývána jihočeským mořem...