Škola na kánoi I. Salza

salza stránkyNabízíme školu pádlování na nafukovacích kánoích, určené pro menší skupiny vodáků. Zaměřujeme se převážně na rakouské řeky do obtížnosti WW III, které jsou vhodné pro dvoumístná nafukovací plavidla. Součástí programu je vodácký trénink a nácvik záchrany a sebezáchrany na vybraných cvičných místech.

V průběhu kurzu Vás budeme natáčet na kameru kvůli následné videoanalýze Vašich výkonů. Tato videa budou pro zájemce po skončení kurzu k dispozici. 

Pro lepší představu o charakteru a náročnosti řeky shlédněte krátké video ze školy na kánoi, případně krátké video z kajakové školy na Salze.

Salza: Alpský diamant na nafukovacích barakách 

Řeka Salza je peřejnatá řeka s hlubokou sytě zelenou vodou, kde se rychle střídají klidné laguny s dravými peřejemi, soutěskami a válci. Salza je posazena do náruče nádherné horské rakouské přírody Hochschwabských Alp a to vše téměř na dohled od našich hranic.

verejnost-expedice2

Program

1. den: Individuální přejezd do vodáckého kempu na řece Salza ubytování se, odpočinek

2. den: Dle stavu vody plavba v úseku střední Salzy, obtížnost WW II až II+. Začínáme na snadnějším úseku řeky, aby se dané posádky mohly dostatečně sladit, poté nácvik jízdy v proudech, záchrana a sebezáchrana.

3. den: Sjezd spodní části Salzy z Wildalpenu do Palfau, za dobrého stavu vody průjezd malebnými soutěskami, opět nácvik v proudech. Ukončení plavby kolem14-15. hodiny, sbalení věcí a odjezd do ČR.

 

Termín

17. -19. 5. 2019  

13. - 15. 9. 2019

CENA

Foto Salza2340,- Kč/osoba

Cena zahrnuje:

  • zapůjčení materiálu – nafukovací kánoe Baraka, vesty, pádla, helmy a sudy
  • kvalifikované instruktory vodní turistiky
  • vodácký program

Cena nezahrnuje:

  • ubytování v kempu ve vlastních stanech 620,- Kč (2 noci Camping Wildalpen)
  • dopravu osob (pomůžeme Vám zajistit případnou společnou dopravu z ČR)
  • vodácký komplet (neoprén, vodácké boty a bunda), možnost zapůjčení zde.
  • stravování
  • cestovní pojištění léčebných výloh 

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonech 732 285 869, 608 855 868, prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo využijte náš formulář níže.

Nezávazná poptávka

Jméno:*
Neplatné jméno
E-mail:*
Neplatný email
Telefon:
Špatný formát čísla
Datum:
Neplatný vstup
Poznámka:
Neplatná zpráva
Ověření: * Ověření:
  Obnovit
Špatně opsaný kód.
Stránka akce
Neplatný vstup